Travis dhe Gabby së pari takohen si fqinjë në një qytet të vogël bregdetar dhe shkon deri në një marrëdhënie që është testuar nga ngjarjet më përcaktuese të jetës.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.4/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox