Tetë vjet pas zhdukjes së Kasandrës, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit dhe vetë Kasandra, do të përpiqet të zgjidh misterin e zhdukjes së saj.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.8/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt

Sockshare

FilePup

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

NosUpload

NowVideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot