Një grup prej pesë vetave nga kolegji udhëtoi në drejtim të një ishulli, për fundjavë për parti, po me çfarë problem dhe sfida do të ndeshen….

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids