Në përpjekje për të mbajtur apartamentin e tyre luksoz secili për vete, ndarja e një çifti sa vjen dhe bëhet më e pakëndshme…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.8/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox