Komedi rreth aventurave të disa fëmijëve dhe mësuesit të tyre që është më fëmi se vetë fëmijët të cilëve ai i jep mësim.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo