Komedi rreth aventurave të disa fëmijëve dhe mësuesit të tyre që është më fëmi se vetë fëmijët të cilëve ai i jep mësim.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.8/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox