Një grabitje shtëpie përfundon si mos më keq… Dejvi, një nga grabitësit, ia del të arratiset, duke e lënë vëllanë e tij, Kenetin pas. Pas katër vitesh, Keneti lirohet nga burgu dhe gjërat kanë ndryshuar. Dejvi përpiqet ta ndihmojë Kenetin në çdo mënyrë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.2/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox