Në ngushticën “Rrymat e Zhurmshme”, strategu mjeshtëror, Admiral Ji dhe 12 anijet e tij të luftës dalin kundër flotës së armikut prej 300 anijesh, dhe arrijnë fitoren më të pabesueshme të historisë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Filepup

Vidbull

Promptfile

Vidspot