Një zhytje në mendjen e çmendur të një femre të re e dëshpëruar për të vënë jetën në vijë, Strik fillon punë si roje sigurie në turnin e natës në një kompleks apartamentesh të braktisura. Por gjatë natës së parë në detyrë ajo zbulon prezencë të tmerrshme në thellësi të ndërtesës. Goxha e tensionuar, Strik i duhet të përballet me demonët, realë dhe imagjinarë, teksa mundohet të ruajë qetësinë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox