Pasi e gjeti veten në një afat të ri kohor, ekipi i Kyle Reese bashkohet me Sarah, nënën e John Connor dhe një terminator të vjetër për t’u përpjekur të ndalin atë që e ardhmja i trembet “Ditës së Gjykimit”.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vidbull

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids