Daya një polic i korruptuar i cili u rrit jetim,debaton me të dashuren e tij për të sjellë drejtësi të një vajze. Gjatë kësaj kohe ai ndryshon dhe gjen karakteristikat e familjes që ka ëndërruar te njerëzit që donte të vinte drejtësi.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox