Ithën Tell është një hajdut i rëndomtë i cili bën një goditje të madhe kur vjedh 1 milion dollarë. Si për ironi të fatit, jeta e tij ndryshon rrënjësisht për keq kur ai zbulon se vjedhja e parave ishte pjesa më e lehtë dhe tani ai duhet t’i ruajë ato para nga partneri i tij, gruaja e tij, oficieri i lirmit me kusht dhe nga dy detektivë të korruptuar.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.5/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot