Policit të paaftë Emilien i shpëton një i dënuar që ishte për ekstradim në Kongo. Taksisti Daniel dhe Peugeot-i i tij shkojnë sërish në ndihmë të tij.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo