Ispektori i policisë Emilien dhe shoferi i tij Daniel janë kthyer këtë herë në ndjekje të një grupi të Yakuzas Japoneze.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo

Comments are closed.