Dhjetë histori tregohen bashkë nga tema e tyre e njëjtë e natës së Hallouinit në një periferi Amerikane, ku vampirët, dreqërit, alienët dhe vrasësit me sëpatë shfaqen vetëm për një natë për të terrorizuar banorët që nuk dyshojnë.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot