Pasi bëhen deshmitarë të një aksidenti me tren, një grup shokësh në verën e vitit 1979 fillojnë të vënë re ndodhi të pazakonta në qytetin e tyre të vogël, dhe fillojnë të hetojnë fenomenin e frikshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox