“Fack ju Göhte 2” Z.Miller dhe klasa e tij do të bëjnë një udhëtim shkollor në Tailandë për të forcuar reputacionin e shkollës së tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.2/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox