Një veteran lufte i Irakut kthehet në shtëpi dhe e gjen të vëllain në koma pas pjesmarrjes së tij në një klub të nëndheshëm në të cilin kryheshin ndeshje të paligjshme.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1fichier

VideoMega

Uptobox