Të gjithë yjet nga filmat e mëparshëm të Step Up vijnë së bashku në Las Vegas, duke luftuar për një fitore që mund të përcaktojë ëndrrat dhe karrierat e tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt

Sockshare

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

NosUpload

NowVideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot