Një adoleshent përfundon në një kamp për djem për shkak të telasheve me drogën, makinat dhe vandalizmat. Ai avash avash bëhet i preferuari i të gjithë djemve, por drejtuesi i kampit kërkon që ta ketë në anën e tij. Por cila është arsyeja e vërtetë për të cilën ai ka përfunduar në atë kamp?
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.4/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox