Një luftë e vështirë midis kalorësve Xhedaj dhe separatistëve. Përpjekja për të ndaluar të keqen, sjell shumë të papritura.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo