10 vite pas takimit të parë, Anakin Skajuokër zhvillon një marrëdhënie të fshehtë me Padmen, ndërsa Obi Uani heton tentativën për vrasje kundër senatores dhe zbulon një ushtri sekrete klonesh të bërë për Xhedait.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo