Mbretrësha e re Amidala, me ndihmën e kalorësve fisnikë Jedi, Anekinin e talentuar dhe Xhar Xhar Binksin gazmor do të përpiqet të mbrojë strategjikisht planetin e saj nga një pushtim i padrejtë, në një luftë spektakolare ndër yjore.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo