Kartër (Thomas Jane) , është një veteran i turbulluar, të cilit i jepet një shans i dytë për të rifituar vetëbesimin, duke mbrojtur një 12 vjeçare nga një vrasës me pagesë. I paisur me një pushkë me një plumb të vetëm, ai përfshihet në një luftë fizike dhe psikologjike në përpjekje të dëshpëruara për të shpëtuar jetën e vajzës.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: /10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo