Solomon Kane është një luftëtar brutal i armatosur me pistoleta dhe shpata. Pasi mëson se shpirti i tij është i detyruar të shkojë për në ferr, ai braktis dhunën. Por kur një vajzë e re rrëmbehet dhe familjarët e saj vriten nga ushtarët e një vrasësi magjistar, Solomoni detyrohet të luftojë dhe rrjepësi i djallit e priste me padurim që ai të rikthehej i dhunshëm…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids