Djali adoleshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohe që djali përballet me një denim të pakten 10 vjeçar, Xhoni i dëshperuar vjen në marreveshje me prokuroren ambicioze (Susan Sarandon) dhe merr përsiper të bëhet spiun për llogari të saj, me qellim që të ulet dënimi i djalit të tij. Ai futet në rruget e errëta të mafies duke bashkëpunuar me njërin nga baronet e rrezikshëm (Michael Kenneth Williams), por gjerat do bëhen akoma më të veshtira kur…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox