Në këtë film me një atmosferë pak dramatike dhe shumë qesharake, do të shikoni: Kurthe, baste, boks ilegal dhe njerëz që ndjekin njëri-tjetrin për një diamant me vlerë të madhe. Me aktorët e mirënjohur: Jason Statham, Brad Pitt, Vinnie Jones, Alan Ford, Benicio Del Toro, Dennis Farina, e shumë të tjerë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Upload.af

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo