Ualter Uid është një punonjës i thjeshtë në FBI kur byroja zbulon një komplot për vrasjen e tij. Një skuadër të degjeneruarish, vrasësish psikopatë, të dërguar nga njeriu misterioz, Hal Luko, për të marrë një shpërblim të madh përfshin edhe një bukuroshe të shkathët që ka një metodë unike për të vrarë prenë e saj, një psikopat që zotëron armë të fuqishme dhe një mjeshtër vdekjeprurës të maskimit.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox