Dy motra të dështuara në jetën familjare i kthehen dhe një herë rinisë duke organizuar një festë me shoqërinë e vjetër. Mes alkoolit, drogës dhe dëshpërimit çdo gjë shkon si mos më keq.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.2/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox