Shon Rajli dhe detektivi Uill Genz, fillojnë të punojnë për një seri vrasjesh në qytet. Të dy kuptojnë se pas kësaj dhune, ka diçka shumë të keqe…
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox