Një detektiv privat përpiqet të parandalojë një të ligë që detyron fëmijët të vrasin familjet e tyre dhe t’i regjistrojnë në kamera.
Cilesia: Kamer

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Upload.af

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Speedvideo

VideoMega

TheVideo