Miqesia midis 2 shokeve eshte testuar pertej limitit si dhe beteja per te mbijetuar gjate luftes se kosoves 
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:8.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox