Në setin e një drame të re, një trekëndësh dashurie formohet midis gruas së drejtuesit, ish të dashurit të saj, dhe një eskorte të kthyer në aktore.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot