Sherlock Holmes dhe miku i tij Dr. Watson bashkojnë forcat për të kapur kundërshtarin më të frikshëm, profesor Moriarty-n.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids