Një rebel kinez vret babanë e Chon-it dhe arratiset në Angli. Chon dhe Roy nisen për në Londër për hakmarrje.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.2/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox