Një djalë i ri nga shkolla Beird, pranon një punë që të kujdeset për një njeri të verbër gjatë fundjavës. Ata do të kalojnë peripeci së bashku dhe do të bëhen miq të ngushtë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Oboom

Played

Uptobox

Filehoot

Uplea

Vodlocker

Hugefiles

Userfile

1Fichier

Vidto

Filepup

Vidbull

Megavideo

Vidup