Jigsaw i mbyllë disa njerëz të pafat në një strehë të izoluar dhe ata duhet të gjejnë një mënyrë për të dalë para se të thithin një gaz vdekjeprurës nervorë. Por ata duhet të kenë kujdes ngs kurthet e vendosura nga Jigsaw.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox