Një histori e bazuar në një ngjarje të vërtetë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Një grup i vogël ushtarësh me në krye kapitenin e tyre do të nisen me një mison, të gjejnë dhe të marrin me vete ushtarin Rajan, vëllezërit e të cilit ishin vrarë të gjithë në luftë.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:8.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox