Një dramatizim i rastit të vrasjes tronditëse të Barbara Daly Baekeland, e cila ndodhi në një banesë luksoze në Londër të premten 17 Nëntor 1972. Krimi i përgjakshëm shkaktoi një tronditje në të dy anët e Atlantikut dhe mbetet një nga tragjeditë më të paharrueshme amerikane …

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

The Videos

Openload

Novamov

Uptobox

NowVideo

Ezfile

Videoweed

Uploaded

Vidto

1Fichier

Vidbull

Promptfile

V-Vids