Mei, një vajzë e vogël e cila ka dhuntinë të mbajë mend numrat, ndiqet nga Triadat, mafia Ruse dhe policia e Nju Jorkut. Në ndihmë të saj vjen ish-luftëtari i ringjeve jeta e të cilit u shkatërrua nga gangsterët që ndjekin Mein.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Uplea

Userfiles

Hugefiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

Vidup