Billi dhe Sara, dy të dashuruar nga periferia e Los Anxhelosit, shkojnë në një qytet të vogël për të marrë një pasuri e clia nuk u takon atyre me të drejtë por do të kenë përballë një armik që do të bëj gjithçka për atë pasuri.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot