Bazuar në histori të vërtetë. Historia e Maziar Baharit, kanadezit me origjinë iraniane i cili u akuzua për spiunazh dhe u burgos nga forcat ushtarake të Iranit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Filepup

Vidbull

Promptfile

Vidspot