Në Verona Beach nis një histori dashurie e përjetshme me Romeo dhe Zhulietën. Familjet e dy të rinjve që e urrejnë hapur njëri-tjetrin, vetëm se babai i vajzës është një bos mafioz. Por edhe njerëzit e Romeos janë gjithashtu një grup mafiozësh. Edhe pse përballen me shumë pengesa, historia e dashurisë vazhdon derisa Romeo beson se Zhulieta ka vdekur.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo