Një ish agjent, Xhek Ston, humb gruan e tij në mënyrë të padrejtë në luftë me mafien ruse. Pas shpinës së tij organizohej një korrupsion i madh, duke përfshirë qytetarë, oficerë edhe njerëz me pushtet. Nga ai moment merr në dorë rrjedhën e ngjarjeve dhe vendos t’i bëjë nje vizitë në burg shkaktarit të vdekjes së gruas së tij. Aksion, luftë, e intrigë. Sidomos kur në të përfshihet edhe një reportere që zbulon gjithçka.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox