4 miq, Xhon, Ben, Majkëll dhe Tim, aksidentalisht ngecin në një qytet evropian në mes të askundit. Ata duhet të luftojnë për t’u kthyer në shtëpi nga një vend plot me prostituta, hajdutë, policë të korruptuar dhe më shumë, ndërkohë që ri-zbulojnë miqësinë e tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.2/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot