Një çift i dëshpëruar amerikan zbulon se e gjitha nuk është ashtu si duket, kur zbulojnë se janë të mashtruar nga një agjensi birësimi, ndërsa udhëtojnë jashtë vendit. Për të ekspozuar të vërtetën dhe për tu kthyer përsëri në SHBA, ata duhet të rrezikojnë jetën e tyre për të shpëtuar vajzën e tyre.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Per momentin esht vetem nje player!

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox