Një libër motivues i shkruar nga një njeri misterioz shpejt fiton popullaritet, duke inspiruar një grup njerëzish që përfshijnë një gazetar, redaktorin e tij, një ish të burgosur, një manjat hip-hopi, një aktor dhe një polic sekret që të ri-vlerësojnë zgjedhjet dhe vendimet e tyre, duke u përballur me frikat e tyre dhe shpresën për të krijuar një jetë pozitive.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.1/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot