Një bandë e dhunshme rrëmben dhe vret femra të ndryshme përreth Tajlandës. Sanimi dhe shokët e tij, pasi u rrëmbehen njerëzit e dashur, bashkojnë forcat duke stërvitur një vajzë e cila do rrëmbehej nga banda për t’i dhënë fund vuajtjeve të tjera…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Bestreams

VideoMega

TheVideo