Qentë e Tërbuar. Një grup burrash vjedhin një bankë edhe marrin arratinë duke marrë peng një grua, një burrë dhe një vajzë të vogël të sëmurë. Ata tentojnë të kalojnë kufirin të ndjekur nga policia, duke u ndeshur me vështirësi në rrugën e tyre, por a do e arrijnë në fund qëllimin e tyre?
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox