Pasi ndoqi dhe vrau qindra kriminelë të dhunshëm, Frenk Kastëll, i njohur si Ndëshkuesi, përballet me armikun më vdekjeprurës: Xhigsoun.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids